• Телефон : Приймальна 095 6515510
  • Адреса : Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Озерна, 87. РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ПІДТРИМКИ: Отримувач: Павлоградська ЗШ №9, Код ЄДРПОУ: 26328318, р/р UA108201720314201003302098240 Державна казначейська служба України
«Гордість школи» - переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін та конкурсів 2020-2021 року

«Гордість школи» - переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін та конкурсів 2020-2021 року

«Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів» (М.І. Пирогов).
Наша школа пишається і числом, і славою своїх учнів, адже кожного дня вони здобувають великі й маленькі перемоги, примножуючи славу своїх учителів та школи!
Напередодні Нового року час підбивати підсумки.
Щиро вітаємо «Гордість школи» - переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін та конкурсів 2020-2021 року:

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
І м –– Воловик Артем, 9 кл. (вч. Лях Л.В.)
І м – Доля Анастасія, 11 кл (вч. Полянська А.С.)
ІІ м - Зінченко Марія, 5 кл. (вч. Колесник Н.Ю.)
ІІ м – Усенко Максим, 11 кл. (вч. Лях Л.В.)

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка
Ім. – Доля Анастасія,11б (вч. Полянська А.С.)
ІІ м. – Андрієнко Олександра, 10б, (вч. Полянська А.С.)

Олімпіада з української мови та літератури
І м. –Доля Анастасія, 11б (вч. Полянська А.С.)
ІІ м. –Бойкова Марія, 9а (вч. Лях Л.В.)

Олімпіада з іноземної мови
ІІ м. - Петленко Д. 11б (вч. Приходько Я.О.)
ІІ м. – Доля Анастасія, 11б (вч. Приходько Я.О.)
ІІ м. - Варяница Анна, 9а (вч. Чернецька Л.М)

Олімпіада з історії
І м. – Осіпова Олександра, 10а (вч. Чернявська Ю.О.)

Олімпіада з правознавства
ІІІ м - Воловик Артем (вч. Сіренко Н.В.)

Олімпіада з фізики
І м. Турчин Артем, 8 кл. (вч. Янченко Л.А.)
ІІІ м. Джеджела Микита 10 кл. (вч. Янченко Л.О

Олімпіада з математики
ІІІ м. – Рогачова Наталія, 8 кл (вч. Олійник О.М.)

Олімпіада з біології
ІІ м. – Архипов Павло, 11а (вч. Ярошенко С.В.)
ІІІ м. –Могильченко Ксенія 8а (вч. Ярошенко С.В.)

Олімпіада з хімії
І м. Поганюк Валерія, 8 кл.(вч. Ярошенко С.В.)
ІІ м. – Рюмішна Катерина 9а (вч. Байдал Н.К.)
ІІІ м. Шаталова Марія, 10 кл. (вч. Ярошенко С.В.)

Олімпіада з географії
І м. –Турчин Олександр, 11а (вч. Осипчук Л.М.)
ІІ м. – Архипов Яків, 11а (вч. Осипчук Л.М.)

Олмпіади з інформатики (програмування) та інформаційних технологій
І м. – Доброгорський Віталій 10 (вч. Карпець О.С.)
І м. – Орлов Антон 9 (вч. Карпець О.С.)
ІІ м. – Журавель Євгеній, 11 (вч. Карпець О.С.)
І м Джежела М., 10 А (вч. Карпець О.С.)
ІІІ м. Турчин О., 11-а (вч. Карпець О.С.)

Обласний конкурс присвячений 75 річниці з дня створення ООН
Диплом І ступеня – Косенко Олександра, 9кл., (вчитель Сіренко Н.В.)
Диплом І ступеня – Короткова Юлія, 10 кл., (вчитель Чернявська Ю.О.)
І ОБЛАСНИЙетап Всеу

«Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів» (М.І. Пирогов).
Наша школа пишається і числом, і славою своїх учнів, адже кожного дня вони здобувають великі й маленькі перемоги, примножуючи славу своїх учителів та школи!
Напередодні Нового року час підбивати підсумки.
Щиро вітаємо «Гордість школи» - переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін та конкурсів 2020-2021 року:

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
І м –– Воловик Артем, 9 кл. (вч. Лях Л.В.)
І м – Доля Анастасія, 11 кл (вч. Полянська А.С.)
ІІ м - Зінченко Марія, 5 кл. (вч. Колесник Н.Ю.)
ІІ м – Усенко Максим, 11 кл. (вч. Лях Л.В.)

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка
Ім. – Доля Анастасія,11б (вч. Полянська А.С.)
ІІ м. – Андрієнко Олександра, 10б, (вч. Полянська А.С.)

Олімпіада з української мови та літератури
І м. –Доля Анастасія, 11б (вч. Полянська А.С.)
ІІ м. –Бойкова Марія, 9а (вч. Лях Л.В.)

Олімпіада з іноземної мови
ІІ м. - Петленко Д. 11б (вч. Приходько Я.О.)
ІІ м. – Доля Анастасія, 11б (вч. Приходько Я.О.)
ІІ м. - Варяница Анна, 9а (вч. Чернецька Л.М)

Олімпіада з історії
І м. – Осіпова Олександра, 10а (вч. Чернявська Ю.О.)

Олімпіада з правознавства
ІІІ м - Воловик Артем (вч. Сіренко Н.В.)

Олімпіада з фізики
І м. Турчин Артем, 8 кл. (вч. Янченко Л.А.)
ІІІ м. Джеджела Микита 10 кл. (вч. Янченко Л.О

Олімпіада з математики
ІІІ м. – Рогачова Наталія, 8 кл (вч. Олійник О.М.)

Олімпіада з біології
ІІ м. – Архипов Павло, 11а (вч. Ярошенко С.В.)
ІІІ м. –Могильченко Ксенія 8а (вч. Ярошенко С.В.)

Олімпіада з хімії
І м. Поганюк Валерія, 8 кл.(вч. Ярошенко С.В.)
ІІ м. – Рюмішна Катерина 9а (вч. Байдал Н.К.)
ІІІ м. Шаталова Марія, 10 кл. (вч. Ярошенко С.В.)

Олімпіада з географії
І м. –Турчин Олександр, 11а (вч. Осипчук Л.М.)
ІІ м. – Архипов Яків, 11а (вч. Осипчук Л.М.)

Олмпіади з інформатики (програмування) та інформаційних технологій
І м. – Доброгорський Віталій 10 (вч. Карпець О.С.)
І м. – Орлов Антон 9 (вч. Карпець О.С.)
ІІ м. – Журавель Євгеній, 11 (вч. Карпець О.С.)
І м Джежела М., 10 А (вч. Карпець О.С.)
ІІІ м. Турчин О., 11-а (вч. Карпець О.С.)

Обласний конкурс присвячений 75 річниці з дня створення ООН
Диплом І ступеня – Косенко Олександра, 9кл., (вчитель Сіренко Н.В.)
Диплом І ступеня – Короткова Юлія, 10 кл., (вчитель Чернявська Ю.О.)
І ОБЛАСНИЙетап Всеукраїнського конкурсу “Гуманне ставлення до тварин”:
Фанасова Владислава, 7 кл. – 1 місце (вчитель Ткачова В.С.)
М’ясоєдова Любов, 7 кл. - 2 місце (вчитель Полянська А.С.)
Ілющенко Марія– 3 місце (вчитель Ткачова В.С.)

Шкільний проєкт «Дуби» визнано переможцем (1 місце) обласного зльоту юних натуралістів у номінації «Вчимося заповідувати». (вч. Ткачова В.С., Ярошенко С.В.)

Фінальний (Всеукраїнський етап) захисту наукових робіт МАН, лауреат відділення «Мовознавство», секція «Українська мова» Доля Анастасія,11б (вч. Полянська А.С.)

країнського конкурсу “Гуманне ставлення до тварин”:
Фанасова Владислава, 7 кл. – 1 місце (вчитель Ткачова В.С.)
М’ясоєдова Любов, 7 кл. - 2 місце (вчитель Полянська А.С.)
Ілющенко Марія– 3 місце (вчитель Ткачова В.С.)

Шкільний проєкт «Дуби» визнано переможцем (1 місце) обласного зльоту юних натуралістів у номінації «Вчимося заповідувати». (вч. Ткачова В.С., Ярошенко С.В.)

Фінальний (Всеукраїнський етап) захисту наукових робіт МАН, лауреат відділення «Мовознавство», секція «Українська мова» Доля Анастасія,11б (вч. Полянська А.С.)

  • Поділитись :