• Телефон : Приймальна 095 6515510
  • Адреса : Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Озерна, 87. РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ПІДТРИМКИ: Отримувач: Павлоградська ЗШ №9, Код ЄДРПОУ: 26328318, р/р UA108201720314201003302098240 Державна казначейська служба України
День безпечного Інтернету!

День безпечного Інтернету!

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. Ми підготувались до цього дня дуже відповідально, охопивши якомога більше учнів та залучили їх до заходів.
Тренінги для учнів 9 класів «Безпека онлайн» від Ірини Сілошенко
В рамках роботи шкільного кіноклубу «Docudays” було проведено зустрічі з учнями 5-6 класів разом з Тетяною Копил та соціальним педагогом закладу Олегом Ярошенко.
На уроках інформатики у Екатерина Бойко учні 7-8 класів пройшли курс «Про кібербулінг для підлітків» від Проєкту Міністерства цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ в Україні, пройшли тестування на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності та отримали сертифікати.
 Учні 10 класів разом з Ольгою Карпець взяли участь у квесті "Тест Білборла та кохання в Інтернеті", який розроблені командою Видавничої групи «Шкільний світ» та представниками офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини в рамках кампанії з протидії секстингу.

  • Поділитись :