• Телефон : Приймальна 095 6515510
  • Адреса : Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Озерна, 87. РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ПІДТРИМКИ: Отримувач: Павлоградська ЗШ №9, Код ЄДРПОУ: 26328318, р/р UA108201720314201003302098240 Державна казначейська служба України
Книжкова лаболаторія емпатії

Книжкова лаболаторія емпатії

Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 є учасником проектів Міжнародний інститут інтегрального розвитку – IIID та просвітницької ініціативи Empatia, а також переможцем минулорічного Дня Гідності проведеного EdCamp Ukraine.
У межах цих проектів 250 шкіл України, і ми в тому числі, отримали комплект з трьох книг: «Ненасильницьке спілкування. Мова життя» Маршалла Розенберга, «Клас без провини» і «Шанобливі батьки, шанобливі діти» Сури Гарт і Вікторії Кіндл-Годсон.


Наша книжкова лабораторія ЕМПАТІЇ набула ще більших можливостей.
А педагоги, батьки та учні отримали змістовні посібники з розбудови школи за принципом педагогіки партнерства — системного і послідовного діалогу між учителем, батьками й учнем задля забезпечення ефективного навчання в атмосфері безпеки, довіри і поваги.
Найщиріші слова подяки за співробітництво, допомогу, увагу до нашої школи Міжнародному інституту інтегрального розвитку – IIID, просвітницькій ініціативі Empatіа, видавництво Ранкова освіта, Катерині Ясько, Оксані Андрущак.

  • Поділитись :