• Телефон : Приймальна 095 6515510
  • Адреса : Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Озерна, 87. РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ПІДТРИМКИ: Отримувач: Павлоградська ЗШ №9, Код ЄДРПОУ: 26328318, р/р UA108201720314201003302098240 Державна казначейська служба України
Ура!!!! Перемога у конкурсі на краще дослідницьке відео з фізики «Досліди це негайно!».

Ура!!!! Перемога у конкурсі на краще дослідницьке відео з фізики «Досліди це негайно!».

Ура!!!! Перемога!!!
У лютому-червні 2021 року пройшов обласний конкурс на краще дослідницьке відео з фізики «Досліди це негайно!», у якому взяли участь 110 учнів із різних куточків України.
Організовує та проводить конкурс Дніпровська академія неперервної освіти за підтримки та участі компанії ІНТЕРПАЙП, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, ГО «Жінки +», КП ДОР «Представництво Придніпров’я», ГС «Центр компетенцій Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини».
Метою Конкурсу є залучення здобувачів освіти та педагогів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування їх STEM-компетентностей, популяризація ідей STEM-освіти.
Відео роботи наших учнів посіли ІІ та ІІІ місця!!!
Пишаємося нашими хлопцями-дослідниками (11-Б клас - Нємцов Микита та Кулаков Андрій, 9-В клас-Гром'як Мирон та Філіпенко Матвій)!
Дякуємо учителю фізики Любов Анатоліївні Янченко за мотивацію дітей та творчий підхід до розвитку інноваційної особистості!!!


Відео роботи учнів можна переглянути за посиланням:
https://youtu.be/400CayDnioE
https://youtu.be/h0F8ho-rTIQ

 

  • Поділитись :