• Телефон : Приймальна 095 6515510
  • Адреса : Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Озерна, 87. РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ПІДТРИМКИ: Отримувач: Павлоградська ЗШ №9, Код ЄДРПОУ: 26328318, р/р UA108201720314201003302098240 Державна казначейська служба України
Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

Любі діти!
Долучаймося до Всеукраїнського проєкту «Мішечок», станьмо частиною всесвітнього руху за чисте довкілля, відмовимося від поліетиленових пакетів та позмагаймося за головний приз – принтер для сублімованого друку для школи!

Що необхідно зробити, щоб виграти?
1. До 18 травня пошити максимальну кількість мішечків для користування в повсякденному житті та побуті та набути щоденну корисну звичку – використовувати ці торбинки для пакування при покупці товарів. Враховуються креативний підхід, естетичне вирішення та рівень технічної реалізації.
2. Опублікувати фото виробів чи вас разом з виробами на шкільній дошці https://ru.padlet.com/9scproekt/mishechok2020 до 18 травня 2020 року й отримати можливість виграти приз для себе і своєї школи:
Щодо фото:
- мішечок+автор, якщо один автор зробив багато мішечків учасник робить одне фото, на якому має бути видно скільки мішечків він зробив;
- фото підтвердження практичного використанням цих мішечків у побуті (в магазині, вдома).


ВАЖЛИВО: автори підписують свої фото: прізвище ім'я, кількість мішечків, номер школи.

Переможців індивідуального конкурсу (учасником є кожний, хто опублікував фото) оголошують щотижня. Переможців колективного конкурсу буде оголошено 22 травня.

Поспішайте! Шийте мішечки, перемагайте поліетиленову навалу і вигравайте круті призи від School Recycling World School Recycling World та генерального партнера PepsiCo Ukraine PepsiCo Ukraine
Дорогі діти, ви та рушійна сила, що може пришвидшити незворотні процеси, які тривають у всьому цивілізованому світі. Ви маєте всі ресурси, щоб розвинути екологічне мислення і популяризувати екологічну поведінку, а також навчити старших чомусь важливому і для них може новому.

Рятуймо планету разом!

 

  • Поділитись :