• Телефон : Приймальна 095 6515510
  • Адреса : Дніпропетровська обл., м. Павлоград, вул. Озерна, 87. РЕКВІЗИТИ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ПІДТРИМКИ: Отримувач: Павлоградська ЗШ №9, Код ЄДРПОУ: 26328318, р/р UA108201720314201003302098240 Державна казначейська служба України

Інформація щодо нагородження учнів Павлоградської ЗШ І-ІІІ ст. №9 Золотими та Срібними медалями 2015-2021 роки

Місце Етап Учень Клас Вчитель
Золота медаль 2020 - 2021 навчальний рік Архипов Павло Дмитрович, Архипов Яків Дмитрович, Турчин Олександр Андрійович, Шелепова Ксенія Володимирівна, Доля Анастасія Артемівна, Євтушенко Дар'я Дмитрівна, Лісецька Марина Олегівна, Симоненко Владислав Вікторович, Послєдова Аніта Денисівна 11 - А, 11 - Б Осипчук Л.М., Приходько Я.О.
Золота медаль 2019-2020 навчальний рік Василенко Вероніка, Донець Кирило, Козорог Вікторія, Коса Кароліна, Соловйов Іван, Фанасова Анна 11-А, 11-Б Копил Т.В., Сіренко Н.В.
срібна медаль 2019 - 2020 навчальний рік Лук’янчук Софія, Міщанова Анастасія, Ольховська Олександра 11 - А, 11 - Б Копил Т.В., Сіренко Н.В.
Золота медаль 2018- 2019 навчальний рік Тарасенко Андрій 11 - А Чернецька Л.М.
Срібна медаль 2018- 2019 навчальний рік Нечаєв Владислав, Об’єдкова Ольга 11 - А Чернецька Л.М.
Золота медаль 2017 - 2018 навчальний рік Степанова Анна 11- А Набока Н.В.
Золота медаль 2016 - 2017 навчальний рік Крупін Владислав, Мостінець Аліна, Бутенко Владислав
Срібна медаль 2016 - 2017 навчальний рік Бондар Ніна
Золота медаль 2015 - 2016 навчальний рік Орлов Максим, Білич Катерина, Білий Олександр, Майборода Володимир, Надєіна Анастасія.
Срібна медаль 2015 - 2016 навчальний рік Хорошева Катерина, Губрієнко Марія

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІІ міський 2019-2020 Доля Анастасія 10-б Полянська А.С.
ІІІ міський 2019-2020 Курбатов Іван 7-з Чередниченко К.С.
ІІ міський 2019-2020 Усенко Максим 10-а Лях Л.В.
ІІ міський 2019-2020 Дмитриченко Аріна 9-а Ситарська Л.Д.
ІІ міський 2019-2020 Ольховська Олександра 11-б Кононенко О.І.
І міський 2019-2020 Зінченко Марія 4-г Майборода С.В.
І міський, обласний 2019-2020 Воловик Артем 8-а Лях Л.В.
ІІІ міський 2018-2019 Зінченко Марія 3-г Майборода С.В.
ІІІ міський 2018-2019 Ольховська Олександра 10-б Кононенко О.І.
ІІ міський 2018-2019 Доля Анастасія 9-з Полянська А.С.
І міський 2018-2019 Воловик Артем 7-а Лях Л.В.
I міський 2017-2018 Коваленко Дмитро 3 Дмитренко О.І.
I міський 2017-2018 Доля Анастасія 8 - З Полянська А.С.
ІІ міський 2017-2018 Степанова Анна 11 - А Лях Л. В.
ІІ міський 2017-2018 Журавель Альона 10-А Кононенко О.І.
ІІІ міський 2017-2018 Біленко Аліса 5-А Зеленцова Ю.В.
обласний 2017-2018 Доля Анастасія 8-З Полянська А.С.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ обласний 2019-2020 Доля Анастасія 10-б Полянська А.С.
І міський 2019-2020 Доля Анастасія 10-б Полянська А.С.
ІІ міський 2019-2020 Василенко В. 11-а Лях Л.В
ІІІ міський 2019-2020 Андрієнко О. 9-б Ситарська Н.Г.
І обласний 2018-2019 Доля Анастасія 9-з Полянська А.С.
ІІІ міський 2018-2019 Гамій Ярослава 11-б Ситарська Н.Г.
ІІ міський 2018-2019 Зражевський Руслан 5-а Полянська А.С.
І міський 2018-2019 Ситарська Анастасія 10-б Кононенко О.І.
І міський 2017-2018 Воловик Артем 6 - А Лях Л.В.
ІІ міський 2017-2018 Доля Анастасія 8 - З Полянська А.С.
ІІІ міський 2017-2018 Ситарська Анастасія 9-Б Кононенко О.І.
ІV обласний 2017-2018 Доля Анастасія 8-З Полянська А.С.

Знай. люби, бережи

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І міський 2019-2020 Візніченко А. 7-а Ярошенко С.В.
ІІ міський 2019-2020 Кожанова В. 6-з Ткачова В.С.
І міський 2018-2019 Андрієнко Олександра 8-б Ткачова В.С.
І міський 2017-2018 Носач Аліна 7-Б Ткачова В.С.

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді в номінації «ВІДЕОмонтаж»

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І всеукраїнський 2017-2018 Журавель Євгеній 8-б

Всеукраїнська науково-дослідна робота «Моя батьківщина- Україна»

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І 2017-2018 Василенко Вероніка 9 - Б Затолокіна Ю. С.
І 2017-2018 Григорова Вікторія 11 - А Чернявська Ю. О.

Українська мова

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І міський 2019-2020 Бойкова Марія 8-а Лях Л.В.
І м. міський 2019-2020 Доля Анастасія 10-б Полянська А.С.
І міський 2019-2020 Ольховська Олександра 11-б Кононенко О.І.
І міський 2018-2019 Доля Анастасія 9-з Полянська А.С.
ІІ міський 2017-2018 Бондаренко Аліна 11 - А Лях Л.В.

Російська мова

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ міський 2018-2019 Буйвол Ілля 9-з Нерівна О.П.
І міський 2018-2019 Журавель Альона 11-а Нерівна О.П.
ІІ міський 2017-2018 Журавель Альона 10-А Нерівна О.П.

Іноземна мова

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІІ обласний 2019-2020 Петленко Д. 10-б Приходько Я.О.
ІІІ обласний 2019-2020 Глєбова Л. 11-а Алексєєва О.Л.
І міський 2019-2020 Глєбова Л. 11-а Алексєєва О.Л.
І міський 2019-2020 Симоненко В. 10-б Приходько Я.О.
ІІ міський 2019-2020 Петленко Д. 10-б Приходько Я.О
ІІ міський 2019-2020 Логвінов І. 8-з Сохань Ж.А.
ІІ міський 2019-2020 Лапшина В. 9-а Алексєєва О.Л.
ІІІ міський 2019-2020 Варяница А. 8 Чернецька Л.М.
ІІІ міський 2019-2020 Дмитриченко А. 9-а Алексєєва О.Л.
ІІІ міський 2019-2020 Тригуб О. 11-б Юровських С.М.
ІІІ міський 2019-2020 Адвокатова А. 9-а Юровських С.М.
ІІІ міський 2018-2019 Євтушенко Д. 9-з Юровських С.М.
ІІІ міський 2018-2019 Лапшина В. 8-а Алексєєва О.Л.
ІІІ міський 2018-2019 Глєбова Л. 10-а Алексєєва О.Л.
І міський 2018-2019 Тригуб О. 10-б Юровських С.М.
І міський 2018-2019 Симоненко В 9-з Приходько Я.О.
І міський 2018-2019 Дмитриченко А. 8-а Алексєєва О.Л
І міський 2017-2018 Гамій Я. 10 - Б Синяк О.О.
ІІ міський 2017-2018 Глєбова Л. 9 - А Алексєєва О. Л.
І міський 2017-2018 Симоненко В 8-З Приходько Я.О.
ІІІ обласний 2017-2018 Глєбова Л. 9-А Алексєєва О.Л.

Історія

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ міський 2019-2020 Чередниченко Богдан 10 Затолокіна Ю.С.
ІІІ м. – , (вч. ) міський 2019-2020 Осіпова Олександра 9-а Чернявська Ю.О.
ІІІ обласний 2018-2019 Сулейманов Максим 11-а Чернявська Ю.О.
ІІ міський 2018-2019 Осіпова Олександра 8-а Чернявська Ю.О.
ІІ міський 2018-2019 Василенко Вероніка 10-а СіренкоН.В.
ІІІ міський 2018-2019 Підлужевич Володимир 9-з Затолокіна Ю.С.

Правознавство

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ міський 2018-2019 Підлужевич Володимир 9-з Сіренко Н.В.
ІІ міський 2018-2019 Вільхова Поліна 11-а Сіренко Н.В.
І міський 2017-2018 Вільхова Поліна 10 - А Сіренко Н. В.
ІІІ міський 2017-2018 Донець Кирило 9-А Сіренко Н. В.
І обласний 2017-2018 Вільхова Поліна 10-А Сіренко Н.В.

Фізика

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ міський 2019-2020 Кожем’яка Микита 11-а Пономарьова О.М.
ІІ міський 2018-2019 Тарасенко Андрій 11-а Янченко Л.А.
І міський 2018-2019 Панасюк Єгор 11-а Пономарьова О.М.
І міський 2018-2019 Архипов Яків, (вч. 9-а Янченко Л.А.
ІІ міський 2017-2018 Тарасенко Андрій 10-А Янченко Л. А.
ІІ міський 2017-2018 Архипов Яків 8 - А Янченко Л. А.

Математика

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ міський 2019-2020 Соловйов Іван 11-а Борисенко М. В.
ІІІ міський 2019-2020 Козорог Вікторія 11-а Борисенко М. В.
ІІІ міський 2019-2020 Симоненко Владислав 10-б Суріна Н.О.
ІІІ міський 2018-2019 Орлов Антон 7 Борисенко М. В.
ІІ міський 2018-2019 Козорог Вікторія 10-а Борисенко М. В.
І міський 2018-2019 Тарасенко Андрій 11-а Набока Н.В.
ІІІ міський 2017-2018 Тарасенко Андрій 10-А Набока Н.В.
ІІІ міський 2017-2018 Козорог Вікторія 8 - З Суріна Н.О.
ІІІ обласний 2017-2018 Укрилова Надія 11-А Набока Н.В.

Біологія

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІІ обласний 2019-2020 Архипов Павло 10-а Ярошенко С.В.
І обласний 2019-2020 Бойкова Марія 8-а Ткачова В.С.
І міський 2019-2020 Бойкова Марія 8-а Ткачова В.С.
ІІ міський 2019-2020 Архипов Павло 10-а Ярошенко С.В.
ІІ обласний 2018-2019 Архипов Павло 9-а Ярошенко С.В.
ІІ обласний 2018-2019 Журавель Олена 11-а Ткачова В.С.
І міський 2017-2018 Степанова Анна 11-А Ткачова В. С.
І міський Журавель Олена 10 - А Котенко Ю. Г.
І міський 2017-2018 Архипов Павло 8 - А Ярошенко С.В.
ІІ міський 2017-2018 Барсунянц В’ячеслав 10-А Котенко Ю.Г.
ІІ обласний 2017-2018 Степанова Анна 11 - А Ткачова В.С.
ІІ обласний 2017-2018 Журавель Олена 10-А Котенко Ю. Г.
ІІ обласний 2017-2018 Архипов Павло 8-А Ярошенко С.В.
ІІІ обласний 2017-2018 Барсунянц В’ячеслав 10-А Котенко Ю.Г

Екологія

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ обласний 2018-2019 Гамій Ярослава 11-б Ткачова В.С., Ярошенко С.В.
І міський 2018-2019 Євтушенко Д. 9-з Ткачова В.С., Ярошенко С.В.
ІІ міський 2018-2019 Лісецька М. Ткачова В.С., Ярошенко С.В.

Хімія

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І міський 2019-2020 Рюміна Катерина 8-а Байдал Н.К.
ІІІ обласний 2018-2019 Фанасова Анна 10-а Байдал Н.К.
ІІ обласний 2018-2019 Тарасенко Андрій 11-а Ярошенко С.В.
ІІ міський 2017-2018 Степанова Анна 11-А Байдал Н. К.
І міський 2017-2018 Тарасенко Андрій 10-А Ярошенко С. В.
ІІ міський 2017-2018 Фанасова Анна 9 - А Байдал Н. К.
ІІ міський 2017-2018 Симоненко Владислав 8 - З Ярошенко С.В.
ІІІ обласний 2017-2018 Тарасенко Андрій 10-А Ярошенко С.В.

Географія

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І міський 2019-2020 Архипов Яків 10-а Осипчук Л.М.
ІІІ міський 2019-2020 Турчин Олександр 10-а Осипчук Л.М.
ІІІ міський 2019-2020 Кутицька Вікторія 9-б Осипчук Л.М.
ІІ міський 2018-2019 Турчин Олександр 9-а Осипчук Л.М.
І міський 2018-2019 Панасюк Єгор 11-а Осипчук Л.М.
І міський 2018-2019 Архипов Яків 9-а Осипчук Л.М.
І міський 2017-2018 Архипов Яків 8-А Осипчук Л. М.
ІІ міський 2017-2018 Турчин Олександр 8 - А Осипчук Л. М.
ІІ міський 2017-2018 Панасюк Єгор 10-А Осипчук Л. М.
обласний 2017-2018 Архипов Яків 8-А Осипчук Л. М.

Трудове навчання

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ обласний 2019-2020 Ляшенко Катерина 11-б Асєєва О.А.
ІІ обласний 2019-2020 Кожем'яко Микита 11-а Тарасов Ю.В.
І міський 2019-2020 Кожем'яко Микита 11-а Тарасов Ю.В.
І міський 2019-2020 Ляшенко Катерина 11-б Асєєва О.А.
ІІ міський 2019-2020 Рубцов Борис 9-б Тарасов Ю.В.
ІІІ міський 2019-2020 Танигіна Анастасія. 8-а Коміссарчук А.І.
ІІІ обласний 2018-2019 Ляшенко Катерина 10б Асєєва О.А.
І міський 2017-2018 Ляшенко Катерина 9-Б Асєєва О.А.
І міський 2017-2018 Рябошапка Антон 11-А Хорошева В.М.
ІІ міський 2017-2018 Рябошапка Антон 10 - А Хорошева В. М.
ІІІ міський 2017-2018 Мігаєва Аліна 11-А Асєєва О.А.
ІІІ обласний 2017-2018 Ляшенко Катерина 9-Б Асєєва О.А.
ІІІ обласний 2017-2018 Рябошапка Антон 11-А Хорошева В.М.

Інформаційні технології

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І міський 2019-2020 Джежела Нікіта 9-а Панченко Т.І.
ІІ обласний 2018-2019 Нечаєв Владислав 11-а Панченко Т.І.
І міський 2017-2018 Нечаєв Владислав 10-А Панченко Т. І.
ІІ обласний 2017-2018 Нечаєв Владислав 10-А Панченко Т.І.

Інформатика (програмування)

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІ міський 2019-2020 Журавель Євгеній 10-б Карпець О.С.
ІІІ міський 2019-2020 Послєдова Аніта 10-б Карпець О.С.
ІІ міський 2017-2018 Сустрєтов Ілля 10-А Панченко Т.І.

4 етап Всеукраїнської олімпіади м. Полтава

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІІ 2016-2017 Солдатова Тетяна 11 Коміссарчук А. І.

Конкурсні змагання юних натуралістів «Знаю, вмію, дію - 2017» в секції «Зоологія»

Місце Етап Учень Клас Вчитель
І обласні 2016-2017 Омецинський Денис., Сургай Владислав 10 Ткачова В. С.
ІІІ республіканські Омецинський Денис., Сургай Владислав 10 Ткачова В. С.

Всеукраїнський конкурс дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», напрям «Тваринний світ»

Місце Етап Учень Клас Вчитель
ІІІ обласний 2016-2017 Рубцов Борис 6